Gyárigazgató

Office:
Hungary
Ref. no.:
MH1016KD
Field:
Production
Sector:
Manufacturing

Ügyfelünk, egy multinacionális termelő cég kelet-magyarországi leányvállalata, amely könnyűipari termékeket állít elő.

GYÁRIGAZGATÓ

Főbb feladatok:

  • Felelősség a gyáregység teljes termeléséért.
  • A termelés minőségének folyamatos biztosítása.
  • Munkáltatói jogok gyakorlása hozzávetőleg 200 fő gyári munkatárs felett.
  • Munkatársak motiválása, ösztönzése.
  • Rendszeres riportálás a tulajdonosok felé.

Elvárás:

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú iskolai végzettség.
  • Több éves vezetői tapasztalat szellemi és fizikai állomány irányításában.
  • Gyártás optimalizálásban szerzett több éves tapasztalat.
  • Magyar és német vagy angol nyelvtudás.

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbiakkal:

  • Analítikus gondolkodás.
  • Lojális, precíz munkavégzés.
  • Empatikus, demokratikus, de határozott vezetési stílus.

Lehetőség:

  • Szakmai és vezetői fejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalatnál.
  • Kiemelkedő bérezés, prémium és vállalati gépjármű.

Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország

Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdeklődését, kérjük, küldje el a részletes szakmai önéletrajzát
magyar és idegen nyelven a cv [dot] hu [at] targetexecutivesearch [dot] com e-mail címre.