Główna Księgowa

Office:
Poland
Ref. no.:
JD1018MK
Field:
Finance
Sector:
Logistics & Transportation

Nasz klient -  polska firma będąca operatorem logistycznych o zasięgu międzynarodowym, w związku z rozwojem struktur, poszukuje do swojego do zespołu finansowo-księgowego, osoby na stanowisko:

Lokalizacja : Warszawa

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku
  • Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych (w złożonej strukturze organizacyjnej i biznesowej), umiejętności analityczne
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych, umiejętności zarządzania zespołem i inicjatywa w tym zakresie.
  • Inicjowanie i umiejętność wdrażania usprawnień w podległym obszarze, świadomość biznesowa, umiejętność odpowiadania na potrzeby organizacji. Usprawnianie procesów, systemów i procedur-warunek konieczny
  • Bardzo dobra umiejętność współpracy i komunikacji
  • Mile widziane doświadczenia we wdrożeniach, zmianach systemów ERP, księgowych i umiejętność modelowania procesów.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu Symfonia (Finanse i Księgowość)
  • Chęć rozwoju zawodowego
  • Szukamy osoby aktywnej, o pozytywnym usposobieniu, lubiącej swoją pracę i zarządzanie zespołem, nastawionej na długoterminową współpracę i udział w rozwoju firmy.

Zakres obowiązków :

  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów okresowych, rozliczeń podatkowych i deklaracji  oraz niezbędnych zestawień finansowych
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontrolach podatkowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji i rozwoju standardów pracy, zapewnienie wsparcia dla biznesu.
  • Efektywne, przyjazne budowanie zespołu, organizacja, nadzór pracy oraz dbałość o rozwój zawodowy pracowników.

Oferujemy :

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia
  • Pracę w rozwijającej się firmie, zdobywanie wszechstronnych doświadczeń w obszarze księgowości i finansów
  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz udział w ciekawych wydarzeniach firmowych  i pozafirmowych